A A A

POŻEGNANIE IZABELI MAŃKOWSKIEJ-SZULARZ

 

Z wielkim żalem żegnamy naszą koleżankę Izę, której śmierć 06.06.2019 r. zaskoczyła nas wszystkich. Pracowała z nami w Poradni TOP od 1997 roku, czyli od czasu włączenia do Poradni zespołu psychologów z Programu Pomocy Psychologicznej Małemu Dziecku i Jego Rodzinie, działającego od 1993 r. w Poradniach ‘”D” na terenie Mokotowa.

W Poradni TOP Iza kontynuowała swoją pracę psychologa dziecięcego, pracując zarówno z dziećmi, jak i z ich rodzicami, a także z całymi rodzinami, prowadziła warsztaty dla rodziców. Z wielkim zaangażowaniem uczyła dzieci, jak mieć odwagę do radzenia sobie z trudnościami, a rodziców wspierała w stawaniu się lepszymi rodzicami dla swoich dzieci.

Bardzo oddana swoim pacjentom, była jednocześnie dobrą koleżanką, dzielącą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W słusznych sprawach działała zdecydowanie i bezkompromisowo.

Iza zniknęła z Poradni dwa razy: po raz pierwszy rok temu, kiedy musiała poddać się badaniom i planowała powrót do pracy i już do nas nie wróciła, ale wszyscy mieliśmy świadomość, że gdzieś jest i nadzieję, że się w końcu pojawi. Teraz zniknęła po raz drugi, ostatecznie i wciąż trudno nam się z tym pogodzić.
ŻEGNAJ IZO…..